OPZ Kooperativa

Aktuality na webu

DN - 208. km D1

16.11.2017

Při DN na 208.km dálnice D1 došlo ke zranění jednoho z řidičů. Pacient zůstal zaklíněný v kabině vozu a musel být 25 minut vyprošťován. Zraněný cizinec byl po nehodě při vědomí, utrpěl středně těžká poranění hlavy a hrudníku. Po poskytnutí přednemocniční péče lékařem posádky RV ho posádka RZP transportovala do traumacentra FN v Bohunicích.

Jihomoravští zdravotničtí záchranáři otestují elektromobil od BMW

07.11.2017

K testování i k využití v ostrém provozu bude ode dneška jihomoravským záchranářům sloužit vůz BMW i3. Elektromobil se žlutými záchranářskými polepy se v ulicích objeví už zítra. Automobilka záchranné službě zapůjčila vozidlo na šest měsíců...

Poleptání Brno- Trnkova

07.11.2017

Dnes krátce po 9.hodině ráno přijalo KZOS oznámení o těžce zraněném muži v ulici Trnkova v Brně -Líšni, kterého při manipulaci s chemickou látkou zasáhla tlaková vlna. Operátorka na místo vyslala posádku bez lékaře a lékařskou posádku v systému rendez-vous. Pacient byl při příjezdu zdravotnických záchranářů při vědomí, utrpěl ale vážná poranění v obličeji a na hlavě. Lékařka zraněnému muži poskytla kompletní přednemocniční péči včetně zajištění dýchacích cest a napojení na umělou plicní ventilaci. Pacient byl následně transportován do popáleninového centra FN v Bohunicích.

Nahlášená bomba ve Znojmě

07.11.2017

Kvůli anonymní pohrůžce bombou policisté dnes ráno evakuovali znojemský hotel Premium a uzavřeli okolí. K zásahu byla přizvána i ZZS JmK. Posádka asistovala na místě až do vyhodnocení nízkého rizika. Nikdo z přítomných nebyl zraněn. Na místě zůstával ještě inspektor provozu, který monitoroval situaci až do 11.hodiny, kdy byla akce ukončena.

DN tramvají Nové Sady

06.11.2017

Městem zněla Symfonie sirén, s brněnskou filharmonií vystoupila i naše sanitka

03.11.2017

O nejhlučnější skladbě v dějinách hudby si můžete nejen přečíst, ale poslechnout si i její část... zde: http://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno-brno-zpravy/501479/symfonie-siren-nejhlucnejsi-skladba-v-dejinach-hudby-fascinovala-i-trhala-usi-stovkam-brnanu.html

Mapa webu RSS - aktuality na webu RSS - aktuality z výjezdů