OPZ Kooperativa

Z tisk. konferencí a zpráv

7.10.2008 - Slavnostní otevření zrekonstruovaného výjezdového stanoviště Ivančice

07.10.2008

V úterý dne 7. října 2008 ve 12:30hod proběhlo slavnostní otevření rekonstruovaného výjezdového stanoviště Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje v Ivančicích. Slavnostního ceremoniálu a přestrižení pásky dokončení II.etapy rekonstrukce se zúčastnili také přední představitelé veřejného sektoru - ministr zdravotnictví MUDr. Tomáš Julínek, hejtman Jihomoravského kraje Ing. Stanislav Juránek, radní Jihomoravského kraje MUDr. František Adamec, starosta města Ivančice MUDr. Vojtěch Adam, ředitel ZZS JmK MUDr. Luděk Kašparovský s náměstky a zástupci dodavatelské stavební firmy Stavos Brno.
soubor ke stažení zde

18.6.2008 - Slavnostní otevření nové budovy záchranné služby v Tišnově

18.06.2008

Ve středu 18. června 2008 se v Tišnově konalo otevření nové budovy Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje. Za účasti představitelů ZZS JmK, Jihomoravského kraje a města Tišnova byla slavnostně otevřena nová budova výjezdového stanoviště v Tišnově. Ředitel ZZS JmK MUDr. Luděk Kašparovský pronesl úvodní informace ke vzniku nové základny ZZS JmK a poděkoval všem, díky kterým byla realizace této budovy umožněna. Hejtman Jmk Ing. Stanislav Juránek za přítomnosti mnoha dalších významných osob slavnostně přestřihl pásku a uvedl tak toto výjezdové stanoviště oficiálně do provozu. K užívání jej ZZS Jmk převzala dne 18.4.2008 a již od tohoto data vyjíždí každodenně tým rychlé lékařské pomoci z nového objektu, které naprosto odpovídá požadavkům na provoz moderní záchranné služby. Nová budova bude znamenat zkvalitnění poskytování přednemocniční neodkladné péče v regionu Tišnovska a také zlepšení pracovních podmínek a sociálního zázemí zaměstnanců ZZS JmK. 
(Foto ze slavnostního otevření ve fotogalerii)

26. 3. 2008 - Tisková konference

26.03.2008

Dne 26. 3. 2008 se konala tisková konference ZZS JmK u příležitosti přebírání nových sanitních vozů. Tisková konference byla rozdělena na dvě části - slavnostní převzetí devíti nových vozů a vlastní tisková konference. Obou částí se kromě představitelů ZZS JmK zúčastnil i hejtman JmK Ing. Stanislav Juránek a radní JmK MUDr. František Adamec. Podrobné informace v tiskové zprávě, která je níže ke stažení.
soubor ke stažení zde

26. 3. 2008 - Tisková konference ZZS Jmk, pozvánka

26.03.2008

Mapa webu RSS - aktuality na webu RSS - aktuality z výjezdů