Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje

Nadační fond

Nástěnný charitativní kalendář pro rok 2023

Tentokrát se fotili naši zaměstnanci se svými zvířecími mazlíčky a 130 000 korun, které jsme získali za prodej kalendářů, věnujeme hodonínské ZOO, kterou postihlo tornádo. Děkujeme za pomoc.

Díky projektu Hybaj do práce jsme získali 23 496 korun

Zaměstnanci společnosti Siemens Large Drives Drásov běhali, jezdili na kolech či bruslích a každým kilometrem "vydělávali" penízky. Výsledný počet kilometrů za určité období se pak sečetl a slušná sumička se rozdělila na charitu mezi několik organizací. Byli jsme mezi nimi i my, máme velkou radost a děkujeme. Příspěvek poslouží na nákup plyšových Defíků.

Můžete si zakoupit vánočního Defíka

Pořídíte-li si na odkazu níže originální ručně malovanou ozdobu, kterou pro nás vytvořila společnost Decor by Glassor, přispějete na nákup plyšových pejsků záchranářů, které vozíme v sanitkách pro naše dětské pacienty. Děkujeme.

https://www.decor-by-glassor.cz/nadacni-ozdoba-pejsek-defik

Na nákup plyšových Defíků se podařilo získat 16 500 korun

Prodali jsme v rámci dražby čtyři obrazy se záchranářskou tematikou a po odečtení nákladů jsme získali výše uvedenou částku. MOC děkujeme těm, kteří si obrazy zakoupili, i všem, kteří se dražby zúčastnili. Pejsek záchranář jezdí v jihomoravských sanitkách a vozíme ho pro případ, že bychom měli v péči děti. Plyšová hračka pomůže malému pacientovi zmírnit útrapy a stres. Kdokoliv by chtěl přispět na naše Defíky, může poslat příspěvek na provozní účet uvedený níže, do zprávy pro příjemce prosíme uvést heslo „Defík“. 

Děkujeme za pomoc pro Kubíka, už má vibrační vestuyes

Nadační fond Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje vyhlásil dne 22. 4. 2022 svoji první veřejnou sbírku pro nemocného Jakuba, dvouletého syna naší kolegyně záchranářky. Už 25. 4. jsme díky Vám všem získali cílovou částku, 350 000 korun. Za ty jsme mohli pořídit vibrační vestu, je to jediné automatizované zařízení napomáhající vyčištění dýchacích cest. Kubíkova nemoc je vzácná, jmenuje se primární ciliární dyskineze a jde o to, že řasinky v dýchacích cestách neplní svoji funkci. Tuto nemoc zatím bohužel nelze vyléčit. Mohou se ale zmírnit obtíže a dá se předejít poškození plic. A právě k tomu napomůže vibrační vesta. 

Jak jistě víte, často a rádi se zapojujeme do různých charitativních projektů. A tak jsme se rozhodli, že tuto činnost ještě rozšíříme a založili jsme Nadační fond Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje, a to v roce 2021, kdy jsme oslavili 15 let od sjednocení do jedné organizace. Nadační fond je samostatný subjekt, který však se záchrankou úzce spolupracuje. Mezi hlavní aktivity fondu patří nejen charitativní činnost, ale budeme se snažit získat finanční prostředky na pomoc a podporu zaměstnancům ZZS JmK, případně dalším kolegům z ostatních složek IZS, pokud se dostanou do svízelné životní situace. Fond slouží i k pořízení našeho plyšového pejska Defíka, kterého vozíme v sanitkách pro případ, že budeme mít v péči dětského pacienta, a v neposlední řadě k podpoře vzdělávání laické veřejnosti. K naší činnosti patří i organizování veřejných sbírek. Patronem našeho nadačního fondu je herec Michal Isteník.

Kontakt: nadacnifond@zzsjmk.cz

Číslo sbírkového transparentního účtu: 118 321 774/5500

Číslo provozního účtu: 600 9599 002/5500

Děkujeme heart

Zdravotnická záchranná služba JmK p.o.
IČ: 00346292
se sídlem: Kamenice 798/1d, 625 00 Brno
zapsaná v OR u rejstříkového soudu v Brně pod zn. Pr. 1245

telefon:
    +420 545 113 101 (sekretariát ředitele)
    +420 545 113 111, 545 113 102 (podatelna)
fax:
    +420 545 113 104

E-mail: info[a]zzsjmk.cz

ID datové schránky: rv5mvri

x
loader