Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje
Aktuality
10.10.2018

Člověk, který opakovaně a neoprávněně špiní jméno svého zaměstnavatele, není dobrým zaměstnancem

Základní odborová organizace ZZS JmK pod vedením Bohuslava Zrzy stojí zřejmě za sepsáním a zveřejněním článku, který se včera objevil na:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zachrance-se-ztratilo-auto-za-dva-mil...

„Především je třeba říct, že žádné auto se záchrance neztratilo. Je součástí vozového parku a v současné době je využíváno výjezdovou skupinou letecké záchranné služby jako vozidlo rychlé lékařské pomoci v setkávacím systému při neletovém počasí. Pokud jde o najeté kilometry v době, kdy vozidlo používal zřizovatel, pak je nezadával do systému ZZS JmK nějaký „mechanik“, žádného nemáme, ale vedoucí autoprovozu tak, jak jeho pracovní pozici přísluší. Počet km ujetých vozidlem v daném měsíci, který získal od pracovníků dopravy krajského úřadu, zadával do systému k zúčtování stejně, jako u všech dalších vozidel organizace. Autorovi článku, panu Vojtěchu Blažkovi, jsem na všechny dotazy trpělivě odpovídal a vše jsem se snažil vysvětlit. Přesto se ve zpravodajském příspěvku objevila pouze pasáž naprosto vytržená z kontextu, ze které má vyplývat, že se vlastně o nic nezajímám, což pokládám za hodně smutné,“ říká ředitel jihomoravské záchranky Milan Klusák.

Jihomoravský kraj vlastní 99% z toho, co ZZS JmK ke svému fungování využívá, a jak s tímto majetkem kraj nakládá, je jeho záležitostí. „Za dva a půl měsíce odcházím do důchodu, ale trápí mě, že naše organizace se musí dlouhodobě potýkat s neloajálními lidmi, jako je Bohuslav Zrza. Někdo, kdo opakovaně špiní jméno svého zaměstnavatele a s největší pravděpodobností je i tím, kdo poskytuje novinářům informace, ke všemu nepravdivé a s cílem organizaci škodit, nemá v ní co dělat,“ dodal ještě Milan Klusák.

Kontaktní formulář

Zdravotnická záchranná služba JmK p.o.
IČ: 00346292
se sídlem: Kamenice 798/1d, 625 00 Brno
zapsaná v OR u rejstříkového soudu v Brně pod zn. Pr. 1245

telefon:
    +420 545 113 101 (sekretariát ředitele)
    +420 545 113 111, 545 113 102 (podatelna)
fax:
    +420 545 113 104

E-mail: info[a]zzsjmk.cz
ID datové schránky: rv5mvri

x
loader