Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje
Aktuality
21.11.2022

​Dnes by slavil narozeniny… místo toho jsme se s tímto skvělým parťákem navždy rozloučili

Náš milý kolega v aktivní službě, Jiří Beneš, řidič vozidla ZZS působil na územním oddělení Znojmo 17 let. Před několika dny ve svých nedožitých 63 letech náhle opustil tento svět a dnes jej rodina, blízcí, přátelé a kolegové doprovodili na poslední cestě. Vážili jsme si jej jako schopného pracovníka, ale i výborného parťáka. Jeho nejbližší kolegové mu se slzami v očích vzkazují:

„Za ty dlouhé roky, které jsme spolu strávili v práci – ve výjezdu, se nám Jirka vryl do našich srdcí. Byl naší nedílnou součástí. Vůně ranní kávy nám vždy připomene jeho nezapomenutelný, opojný baryton, jeho humor, optimismus, ochotu pomoci v jakékoli situaci. Za svoji dlouhou profesní karieru dokázal pomoci tisícům pacientů…

Drahý Jiří! Milovaný Draku!

Byl jsi nám úžasným kamarádem, spolehlivým kolegou, výborným řidičem. Pro každého jsi měl srdce na dlani. V každé krizové situaci jsme se na Tebe mohli spolehnout. Byl jsi náš amatérský IT specialista a Tvůj rozhled a vědomosti v oblasti internetu a informačních technologií by Ti i GOOGLE mohl závidět.

Života sis uměl užívat – na cestách karavanem za horkým sluncem, u moře, v termálech, nebo i doma u svého vyhřátého bazénu. Svojí opálenou pletí jsi nám připomínal a vnášel slunce do života i v zimě.

Nejednou jsi nás dokázal překvapit a nejinak je tomu i nyní. Odešel jsi příliš rychle a mnozí z nás se s Tebou nestihli rozloučit… Činíme tak tedy dnes a doprovázíme Tě na tvém symbolicky posledním výjezdu…

Věz, že v našich srdcích a vzpomínkách zůstaneš navždy!“

Zdravotnická záchranná služba JmK p.o.
IČ: 00346292
se sídlem: Kamenice 798/1d, 625 00 Brno
zapsaná v OR u rejstříkového soudu v Brně pod zn. Pr. 1245

telefon:
    +420 545 113 101 (sekretariát ředitele)
    +420 545 113 111, 545 113 102 (podatelna)
fax:
    +420 545 113 104

E-mail: info[a]zzsjmk.cz

ID datové schránky: rv5mvri

x
loader