Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje
Aktuality
11.2.2020

Kalendáře vynesly 122 280 korun, děkujeme!

Věříme, že náš letošní charitativní kalendář pro rok 2020, který jsme nafotili společně s herci Městského divadla Brno, už leckomu přináší radost. Na fotkách k jednotlivým měsícům představujeme činnost zdravotnické záchranné služby a zároveň také dvanáct divadelních představení. Výtěžek z prodeje, celkem 122 280 korun, poputuje k nemocným dětem. Šek včera předala Společnosti pro ranou péči ředitelka jihomoravské záchranky, která se sama stala modelkou pro prosincovou fotografii. „Fotila jsem se se třemi mušketýry a musím říct, že to bylo příjemné a zábavné. Navíc, když víte, že to vše vzniká pro dobrou věc, přinese vám to dvojnásobnou radost. Peníze dostanou děti se zrakovým a kombinovaným postižením a věřím, že částka bude dobře využita. Určitě chystáme podobný charitativní projekt i pro příští rok, ale zatím neprozradím podrobnosti,“ usmívá se Hana Albrechtová.

Ředitelka brněnské pobočky Společnosti pro ranou péči Karla Němcová šek převzala a upřesňuje, jak bude s penězi naloženo: „Uhradíme víkendový pobyt rodinám s postiženými dětmi. Je to akce, kdy se děti i jejich rodiče navzájem poznají, předají si své zkušenosti. Společně si pohrají a zacvičí. Ale také pro ně máme připraveno překvapení, chvíli, kdy si děti převezmeme a rodiče si sami půjdou užít relax. Protože si ho velmi zaslouží.“

Autorem vydařených fotografií je Tino Kratochvil, v prostředí operačního střediska jihomoravské záchranky, na divadelním jevišti, ale také třeba na fotbalovém hřišti postupně zvěčnil na šest desítek modelů a modelek, částečně herců a částečně zdravotníků. „Organizačně bylo focení kalendáře náročné, ale vše dopadlo dobře a výsledek je skvělý. Kalendář je nejen krásný, ale důležité je, že přinese velký užitek. Rádi jsme se na projektu podíleli, mělo to smysl,“ říká Věra Kadlecová, produkční Městského divadla Brno.

Děkujeme tiskárně HELBICH, děkujeme všem, kteří se na výrobě kalendáře podíleli, a do třetice děkujeme všem, kteří si jej koupili. Jsme vděční za pomoc a podporu.

Zdravotnická záchranná služba JmK p.o.
IČ: 00346292
se sídlem: Kamenice 798/1d, 625 00 Brno
zapsaná v OR u rejstříkového soudu v Brně pod zn. Pr. 1245

telefon:
    +420 545 113 101 (sekretariát ředitele)
    +420 545 113 111, 545 113 102 (podatelna)
fax:
    +420 545 113 104

E-mail: info[a]zzsjmk.cz

ID datové schránky: rv5mvri

x
loader