Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje
Aktuality
12.3.2019

Příběh o statečné paní výpravčí má happy end…

„Vážení přátelé, děkuji vám z celého srdce za váš rychlý profesionální zásah, když jsem před několika týdny zkolaboval na Horním nádraží v Křenovicích při snaze odcestovat do Brna. Sám si z celé inkriminované situace nepamatuji vůbec nic, z pozdějšího vyprávění svědků však vím, že chybělo velmi málo a opustil jsem tento svět bez rozloučení s rodinou a přáteli. Díky vaší perfektně odvedené práci a následné operaci (trojnásobný bypass) jsem opět mezi svými a mohu se věnovat vnoučatům a celé rodině, perspektivně zajdu i s kamarády na pivo. Přesvědčil jsem se o tom, že v krizové situaci se máme na koho spolehnout a tento pocit člověka hřeje u srdce.
Přátelé přijměte můj velký dík. Přeji vám všem srdečně pevné zdraví, mnoho úspěchů v osobním životě i ve vaší záslužné a těžko docenitelné práci, ať vás provází životem takové štěstí, jaké jsem měl já 25. ledna na Horním nádraží v Křenovicích. Zdeněk Čermák“

Děkujeme za tak krásné a dojemné poděkování, je to pro nás ta největší odměna, když se pacient uzdraví a vrátí do běžného života. Jak už jsme napsali na webu i našich sociálních sítích, velkou zásluhu na záchraně pana Zdeňka má Helena Topinková, výpravčí, která se společně s kolegy ujala resuscitace a prováděla ji skvěle. Statečnou a obětavou ženu zachráněný pacient navštívil a osobně jí poděkoval. Řetězec opět zafungoval tak, jak měl: pohotoví svědci události, skvělá práce našich operátorů a záchranářů a následná péče zkušených zdravotníků v nemocnici. Milý Zdeňku, Vašeho ocenění si nesmírně vážíme a přejeme Vám do dalších let především pevné zdraví!

Kontaktní formulář

Zdravotnická záchranná služba JmK p.o.
IČ: 00346292
se sídlem: Kamenice 798/1d, 625 00 Brno
zapsaná v OR u rejstříkového soudu v Brně pod zn. Pr. 1245

telefon:
    +420 545 113 101 (sekretariát ředitele)
    +420 545 113 111, 545 113 102 (podatelna)
fax:
    +420 545 113 104

E-mail: info[a]zzsjmk.cz
ID datové schránky: rv5mvri

x
loader