Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje
Aktuality
16.11.2020

Tak už je máme: naše charitativní stolní kalendáře a diáře

... spatřily světlo světa a my se s vámi o tuto radostnou novinku rádi podělíme. Čekají na vás. Letos nebyl prostor pro pořizování nových fotografií, kterými bychom kalendář a diář zaplnili. Proto jsme vybrali ty nejzajímavější fotky, které dokumentují naši činnost za posledních pár let. Zachycují naše sanitky, dispečink, posádky, cvičení, výuku či osvětové akce pro veřejnost. Do praktického diáře jsme nechali vložit i několik stran textu o poskytování první pomoci. A rodiče menších dětí by mohlo potěšit, že v něm najdou také pohádku o našem pejsku záchranáři Defíkovi či omalovánky, kterými zabaví svoje potomky. Nově se vyrobily pouze koláže na úvodní stranu, děkujeme za ně Rastislavu Belanovi, který je pro nás vyfotil a graficky zpracoval. A velmi děkujeme za podporu firmám Hošek Motor, Medsol, Moira a Fosan. Za mimořádnou vstřícnost při grafickém zpracování a tisku patří velký dík společnostem BMS creative s.r.o. a Gill, s.r.o. S výsledkem jsme moc spokojení a doufáme, že budete i vy.

Celý výtěžek z prodeje diářů a kalendářů chceme tentokrát věnovat obecně prospěšné společnosti Velvet Smile, která pomáhá nemocným a zdravotně postiženým dětem. Zaměřuje se například na pacienty s dětskou mozkovou obrnou či s poruchou autistického spektra.

Chcete-li si kalendář nebo diář (nebo obojí) zakoupit, zastavte se k nám do budovy ZZS JmK na ulici Kamenice 798/1d v brněnských Bohunicích každý všední den od 8 do 15 hodin. Jeden kousek stojí 200 Kč. Osobní odběr upřednostňujeme. Pokud pro vás však skutečně není možné zastavit se osobně, napište prosím na adresu: info@zzsjmk.cz Vymyslíme způsob, jak vám kalendář doručit.

Děkujeme předem za pomoc pro nemocné děti heart

Zdravotnická záchranná služba JmK p.o.
IČ: 00346292
se sídlem: Kamenice 798/1d, 625 00 Brno
zapsaná v OR u rejstříkového soudu v Brně pod zn. Pr. 1245

telefon:
    +420 545 113 101 (sekretariát ředitele)
    +420 545 113 111, 545 113 102 (podatelna)
fax:
    +420 545 113 104

E-mail: info[a]zzsjmk.cz

ID datové schránky: rv5mvri

x
loader